Staleks Kaksipäinen Geelisivellin EXPERT 11/7mm

9,90 sis alv 25, 5%

Varastossa

Kuvaus

Staleks kaksipäinen geelisivellin EXPERT NBE-06/10 11/7mm

Nopea työskentely – peittää suuren osan kynnestä yhdellä vedolla. Kätevä muotoiluun ja vahvistamiseen. Geelikerroksesta tulee on tasainen ja juovaton. Vähentää työliikkeitä ja nopeuttaa prosessia.

Säästää aikaa – vähemmän liikkeitä vaikeasti saavutettavilla alueilla. Leikattu muoto mahdollistaa geelin tarkan levittämisen mahdollisimman lähelle ihoa.

Ihanteellinen harjas – ohut, joustava ja muodonmuutoksia kestävä. Säilyttää muotonsa säännöllisessäkin käytössä ja mahdollistaa tasaiset vedot ilman turhaa vaivaa.

Kestävä alumiinivarsi – kevyt mutta vaurioita kestävä. Tarjoaa mukavan otteen ja hyvän hallinnan, vähentäen käden rasitusta pitkäkestoisessa työskentelyssä.

Pitkäikäinen – laadukkaat materiaalit takaavat, että sivellin kestää huomattavasti pidempään, tehden siitä luotettavan työkalun päivittäiseen käyttöön.

Ammattitasoinen – suunniteltu ammattilaisten tarpeisiin, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan.

Harjasosien leveydet: 11 mm ja 7 mm

Tilaa tästä uutiskirjeemme!

Uutiskirjeen tilaajille 10%:n alennuskoodi.